Facebook Pazarlama İpuçları Herkes bilmeli

Bu gün, sosyal medya günlük yaşamın önemli bir parçası haline gelmiştir. işletmeler artık kendi pazarlama stratejilerinin bir parçası olarak bunu kullanıyor nedeni budur. Facebook bunun için bugüne kadar en popüler iletişim aracı tarafından, neden işinizi büyütmek Facebook pazarlama nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek değil. Okumaya ve öğrenmeye Size bugün gidip hiçbir madde gibi, Facebook hakkında bir şeyler duyarsınız görünüyor. Herkes ne kadar yaşlı veya genç oldukları bir sayfa var gibi görünüyor. Facebook pazarlama içine almak için iyi bir fikir olduğu anlamına gelir. Bu konuda biraz daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okuyun.

facebook advertising

Hedefleriniz ne bilin. Neden Facebook pazarlama kullanmak istiyorsunuz? Bununla ne yapmaya çalışıyorsun. Başlamadan önce, Hedeflerinizi açıkça tanımlamak için zaman ayırın çok önemlidir. Etkili bir strateji üzerinde karar verin. İlk seferde almak için deneyin.

Mümkün olduğunca görevlerinden yanıtlayarak Müşterilerinizin katılımını. Bu, en azından birinin her gün duvar ilanları okumak ve diğer kullanıcılardan "@" ilanları için kontrol etmesi gerektiği anlamına gelir. Açıklama müşteri hizmetleri desteğine ihtiyacı veya bir şikayet ışığına getirilirse cevap özellikle önemlidir.

Facebook sayfasında Twitter hesabınızı bağlayın. Bu sosyal medya hesapları hem mesajlarınızı düzene yardımcı olacaktır. Twitter 'da yayın yayınınız aynı zamanda Facebook sayfasında eş zamanlı olarak yayınlanır. Bu, tek bir yazı yapmak için her iki site üzerine zaman ve imzalanması zahmetinden kurtarır.

Bir pazarlama aracı olarak Facebook kullanırken takipçileri çok şey var önemlidir. Eğer gerçekten pazarlama yatırım başlamadan önce 5.000 fanlar veya daha fazla olmalıdır. Eğer büyük bir taraftar kazanmak sonra, pazarlama çabaları çok daha kolay hale gelecektir.

Belirli bir kullanıcı tarafından bırakılmış bir yoruma yanıt iseniz, gönderinizde kişiyi etiketlemek emin olun. İnsanların mümkün olduğunca Sayfanıza geri gelmesini istiyor ve etiketleme birisi dönmek için almak için harika bir yoldur.

Ziyaretçilerinizin Facebook'ta kaydolabilirsiniz farklı bağlantıları var. Eğer onlar sizden pazarlama mesajlarını almak için kayıt seyirci şey vermek, bu ödeme olanları olma potansiyel müşterilere yol açabilir. bir yarışma veya çekiliş tutan düşünün.

Sen sosyal medya güncellemeleri abone müşterileri ikna için güçlü bir argüman seçmelisiniz. İnsanlar Facebook pazarlama kampanyası katılmadan bir değer görmem gerekiyor. Sen mesela bir emir tamamlamadan önce Facebook kampanyası abone müşterilerine küçük acil indirim sunabilir.

Sadece iş alanınızla ilgili olan güncellemeler yayınlıyoruz. Noktalar konusunda görüş vermek veya kişilerle kişisel şeyler paylaşmak cazip olabilir, ancak bu takipçilerine ilginç olmayabilir. diğer bilgileri göndermek için kişisel bir Facebook sayfası facebook reklam kursları oluşturun.

İnsanlar çok sizin tarafınızdan doymuş hissetmeye başlayacağını Facebook sayfasında çok göndermeyin. Onlara düşünmek şeyler vermek, bu yüzden biraz boşluk her gönderme arasında akmasına izin vermek istiyorum. Facebook'tan yeni sayfa sahipleri bir veya iki kez bir haftadan daha fazla göndermek önerir.

Gerçekten sen başlamak için burada öğrendiklerinizi kullanırsanız bir Facebook pazarlama kampanyası başlatmak o kadar da zor değil mi?. hemen sonucu olsa da, bunun sabır ve zaman alacağını hatırlamak zorunda. Sadece yavaş başlatmak ve ilerledikçe öğrenmek ve hiçbir sorun iyi yapıyor olması gerekir. bunu yakalar ve herkes yararlanarak başlar. Bugün tam anlamıyla Facebook'ta şirketlerin milyonlarca var: bekliyorsun Ne bunu yakalar ve herkes yararlanarak başlar. Bugün tam anlamıyla Facebook'ta şirketlerin milyonlarca var: bekliyorsun Ne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *